Reference - Firmus a.s.
Aktuální nabídka společností
Předchozí Další
Podnikejte bezpečně
celý článek
0

Reference

Talterra s.r.o.

"Při volbě partnera pro prodej ready-made společnosti jsem se rozhodoval mezi několika favority, které jsem našel na internetu. Pečlivě jsem porovnával nabídky a strukturu cen včetně referencí. Klíčový pro mě byl jasný popis cenotvorby, co je zahrnuto ve službách a co je již nad rámec. FIRMUS se držel na předních místech, ale našel jsem i levnější. Ovšem tam se ukázalo, že některé informace byly skryté a evidentně se jednalo o manipulaci. V takovém případě většinou i reference byly pochybné. Proto jsem nakonec zavolal na společnost FIRMUS. Se specialisty ze zákaznického centra jsme se dohodli na schůzce hned na druhý den. Veškeré dokumenty byly připravené a vše šlo jako na drátkách včetně změny názvu společnosti a sídla, tj. během 24 hodin od zavolání jsem již mohl jednat jménem nové společnosti. Z mého pohledu se jedná o velmi racionálně vynaložené prostředky a jsem rád, že jsem si ušetřil trmácení po úřadech. Děkuji za profesionální pomoc."

Jan Pavelka - jednatel společnosti Talterra s.r.o. - 29.7.2013

 

INception s.r.o.

"Vždy je milé pracovat s lidmi, kteří svoji profesi ovládají a přitom nejde jen o suchý "profesionální" přístup. Cítil jsem se ve společnoti Vašich kolegyň velmi dobře, děkuji."

Stanislav Brunclík - jednatel společnosti INception s.r.o. - 10.7.2013

 

Herbona service s.r.o.

"S Vašimi službami jsem byl velice spokojen - obrovská vstřícnost, kvalita a serióznost. Kdybych si někdy ještě chtěl zakoupit ready-made společnost, určitě se opět obrátím na Vás. Nemám žádné výhrady a jsem maximálně spokojen."

Tomáš Ondrák - jednatel společnosti Herbona service s.r.o. - 26.6.2013

 

Auto NKM s.r.o.

"Dobrý den, musím říct,že jsem vstupoval s obavami do projektu koupě společnosti. Avšak plně profesionální přístup ze strany Vaší společnosti, zejména Mgr. Heleny Asor, vyvrátil moje obavy. S Vašimi službami jsem byl plně spokojen, zejména s rychlostí, kvalitou a profesionálním přístupem. Není vyloučeno, že Vašich služeb využiji v budoucnu znovu, děkuji."

Jaroslav Kuzma - jednatel společnosti Auto NKM s.r.o. - 20.5.2013

 

Arganil s.r.o.

"Byl jsem velmi spokojen s Vašimi službami, a to jak co se týče rychlosti, tak kvality, a zejména pak spolehlivosti, neboť vzájemná komunikace probíhala velmi dobře a vždy bylo zcela dodrženo vše, na čemž jsme se vzájemně dohodli, což v tuzemských podmínkách není vždy úplně pravidlem."

Vladimír Mrkvička - jednatel a společník společnosti Arganil s.r.o.13.5.2013

 

 

AKASKO s.r.o.

 "S Vašimi službami jsem byl spokojen, hlavně s jejich rychlostí a kvalitou. Oslovil jsem mnoho firem a Vy jste byli nejrychlejší, hlavně děkuji Vašemu kolektivu za trpělivost mimo pracovní dobu."

Peter Kall - jednatel a společník společnosti Akasko s.r.o. - 13.5.2013

 

Residential Investment SE 

„S akciovou společností FIRMUS a.s. jsem velmi spokojený. Setkali jsme se s profesionálním a korektním přístupem, zejména při výběru již založené společnosti SE dle našich představ a požadavků, a to včetně názvu. Děkujeme za spolupráci při doplnění všech konkrétních požadavků na společnost, v případě potřeby další společnosti se na Vás opět obrátíme, byli jsme velice spokojeni. Děkujeme ještě jednou za velmi příjemné jednání a rychlé vyřízení převodu naší společnosti."

Josef Lukeš, předseda představenstva evropské společnosti Residential Investment SE 

 

 

 

 Afrodix s.r.o.                                                                                

 

 "Při koupi naší společnosti jsme byli velice spokojeni - ochota poradit a vybrat společnost na míru. Vše se uskutečnilo velice profesionálně, kvalitně a rychle. Mohu jen DOPORUČIT!"

Radka Svobodová, prokuristka společnosti Afrodix s.r.o. 

 

 

Alpiro s.r.o                                                                                                 

"Pro společnost Firmus a.s. jsem se rozhodl až po pečlivém zvažování a po výběru z nezpočtu nabídek na internetu. Zcela mne zaskočilo a byl jsem velmi mile překvapen, s jakou obratností, rychlostí a profesionálním přístupem bylo vše vyřizováno. Díky velmi rychlým odpovědím na mé dotazy jsem mohl být vždy v jistotě, že je vše v pořádku a mohl jsem se tak věnovat důležitějším věcem, zejména samotnému podnikání. Vše bylo bez dalších poplatků přesně za tu cenu, kterou uváděli. Společnost Firmus a.s. tak byla bez pochyby tou jedinou správnou volbou pro naši novou s.r.o., velice jejich týmu děkuji za skvělou spolupráci a její služby vřele doporučuji."

Antonín Kozan, jednatel a společník společnosti Alpiro s.r.o.

 

 

 
Argonit s.r.o.                                                                         

"Firmus pro nás představoval nejlepší volbu při kupování nové firmy. Poskytli nám vynikající servis a firma byla naše během půl hodiny. To vše za cenu citelně nižší, než nám nabídli jiní, a bez zatajování dodatečných poplatků. Mohu maximálně doporučit."

Luboš Doležel, jednatel a společník společnosti Argonit s.r.o.

 

 

Audix s.r.o.                                                                           

"Děkujeme za služby provedené firmou Firmus a.s. Jednání i služby byly provedny na profesionální úrovni. O společnosti jsme se dozvěděly z internetu. Po komunikační stránce jsme naprosto spokojené (mohu si dovolit hodnotit, jsem trenérem komunikace). Dlouho a pečlivě jsme vybíraly s kolegyní firmu, které svěříme administraci a potažmo i finance. Volba padla na Firmus."

Šárka Badalcová, jednatelka a společnice společnosti Audix s.r.o. 

 

 

 

 

L.A. INTERNATIONAL spol. s.r.o.                                            

"S Vašimi službami jsem byla velmi spokojena."

Anna Lammie, jednatelka a společnice společnosti L.A. INTERNATIONAL spol. s.r.o.

 

 

Ramisk s.r.o.                                                                                   

"Na začátku podnikání pod patronátem právnické osoby jsme měli jasno, že společnost chceme koupit hotovou ale nemohli jsme si vybrat z pestré nabídky na internetu.Samozřejmě, že jsme se snažili, aby cena byla co nejnižší, ale zároveň jsme chtěli mít jistotu, že společnost koupíme od renomované advokátní kanceláře. Zvolili jsme společnost FIRMUS a.s. a dobře jsme udělali. Jakmile jsme se zaregistrovali na jejich stránkách, tak se nám z FIRMUSu během chvíle ozvali. Po krátkém telefonickém hovoru jsme se domluvili a společnost FIRMUS a.s. nám do týdne založila firmu dle našich požadavků, za což jí patří náš dík."

Miroslav Sobotka, jednatel a společník společnosti Ramisk s.r.o. 

  

 

 Skolor s.r.o.                                                                                    

"Děkujeme za rychlé a vstřícné jednání. Byli jsme moc spokojeni a Vaše služby jsou jistě přínosem pro každého, kdo nechce ztrácet čas a věci, kterým nerozumí nechá raději odborníkům.Ze záplavy společností nabízejících tyto služby nám připadalo, že máte nejlepší poměr (cena / služby). A v neposlední řadě, také názvy Vašich společností zněly nejméně hloupě a nejméně komplikovaně. Vybrat dobrý, lehce vyslovitelný a zapamatovatelný název společnosti bylo pro nás také jisté kritérium. 

Děkujeme ještě jednou za velmi příjemné jednání a rychlé vyřízení převodu naší společnosti."

Zdeňka a Radek Rozsypalovi, jednatelé a společníci společnosti Skolor s.r.o.

 

 

Periana s.r.o. 

"Jeden den v pátek jsem se rozhodl, že si založím s.r.o. a tak jsem si přes google našel společnosti, které se touto činností zabývají. Zjistil jsem, že některé jsou pouze sprostředkovateli těchto služeb a na další firmu, kterou jsem si vybral,  jsem se nebyl schopen se dovolat. Následovala tedy Vaše společnost, na kterou jsem měl požadavek, zdali se převod/prodej společnosti dá uskutečnit ještě týž den, tak jak inzerujete na webu. Po prvním kontaktu se mi do půl hodiny ozvala kolegyně z právního oddělení, a přestože bylo páteční odpoledne a notář již nebyl k dispozici, z Vaší strany jste projevili ochotu a zajistili jste alternativu tak, aby byl převod uskutečněn ještě týž den. Než jsem dorazil na schůzku, zaslal jsem potřebné nacionály a na schůzce bylo již vše připravené k podpisu a stvrzení u notáře."

"Pokud bych měl hodnotit Vaše služby podobně, jako hodnotí učitelka moji dceru v první třídě, oznámkoval bych Vás velkou jedničkou s hvězdičkou. Vše, co je uvedeno na Vašich webových stránkách, jste do puntíku splnili, s Vašimi službami jsem byl velice spokojen a mohu je jen doporučit." 

Miroslav Kroupa, jednatel společnosti Periana s.r.o

 

  

Sentima s.r.o.  

"S Vašimi službami jsem byl velmi spokojen a především paní magistra byla velmi milá, ochotná mi zajistit vše, co jsem potřeboval a patří jí můj dík, stejně jako celé společnosti FIRMUS a.s."

Bohumír Dušek, jednatel společnosti Sentima s.r.o.

 

  

FACTUM CONSULTING s.r.o. 

"Vše proběhlo  v nejlepším pořádku a jsem rád, že jsem si vybral Vaší společnost ke startu v podnikání jako právnická osoba. Děkuji Vám za Vaší ochotu a porozumění mým požadavkům. Bude-li někdo zamýšlet o založení společnosti, bez váhání mu doporučím Vás a Vaší společnost. Byl jsem velice spokojen. Ještě jednou děkuji."

Mario Kováč, jednatel a společník FACTUM CONSULTING s.r.o. 

 

Gemini Security s. r. o.

 "Po více než 16-ti letech podnikání jako OSVČ  jsme se rozhodli dále podnikat jako  právnická osoba. Z poměrně široké nabídky jsme jako první kontaktovali společnost Firmus a. s. Po odeslání poptávkového e-mailu a následném prvním telefonickém rozhovoru jsme již další společnosti nekontaktovali. Setkali jsme se s profesionálním a korektním přístupem, zejména jsme ocenili nabídku "postavení společnosti na míru" dle našich představ a požadavků a to včetně názvu. Vzhledem ke specifickým podmínkám našeho převažujícího předmětu podnikání byl celý proces o něco složitější a komplikovanější než u zakládání  "běžné" společnosti, takže jsme byli rádi, že jsme se obrátili na profesionály, kteří se v dané problematice opravdu vyznají.

Nezanedbatelným kladem rovněž bylo, že vše, co bylo přislíbeno, bylo také dodrženo. Také cena za založení společnosti byla v konečné etapě zaplacena ve výši, která nám byla sdělena při prvním kontaktu. Tedy žádné větší náklady, příplatky, dodatečné či skryté poplatky apod.“ 

Dušan Spaček, jednatel a společník Gemini Security s. r. o.

 

LESTAP s.r.o.                                         

"Jsme velice rádi, že jsme na internetu našli možnost založení firmy prostřednictvím FIRMUS a.s. Děkujeme za vstřícné jednání, rychlost, ochotu a především úsporu času.

Jan Hlyiba, jednatel a společník společnosti LESTAP s.r.o.  

 

 Teriba s.r.o.

„Považuji za svou povinnost napsat o společnosti FIRMUS a.s. alespoň krátké hodnocení služeb a doporučit tak ostatním zákazníkům, aby využili služby nabízené touto společností. Po mých zkušenostech musím podotknout, že v dnešní době je velký problém se spolehnout na nabízené služby od jiných společností. Narážel jsem na více slibů než na reálné pravdy. Při prohlížení internetových stránek jsem objevil nabídku společnosti FIRMUS a.s. a tak jsem to prostě a jednoduše zkusil. Byl jsem skutečně mile překvapen vysoce profesionálním přístupem a rychlým vyřízením mých požadavků. Vše fungovalo přesně tak, jak jsme se předem dohodli jak v oblasti požadovaných služeb, tak v dohodnuté finanční výši. Rychlost, velmi profesionální  přístup a předem dohodnutá cena, která je v nabídce, naprosto souhlasila a nestálo mě to ani korunu navíc. Jednoznačně řečeno: "Jsem naprosto spokojen." Vřele doporučuji !!!“

Peter Rameš, jednatel a společník společnosti Teriba s.r.o.

  

UNIQUE REALITY s.r.o.

"Děkujeme za spolupráci při založení společnosti, v případě potřeby další společnosti se na Vás opět obrátíme, byli jsme velice spokojeni .Porovnával jsem cenové nabídky, v dnešní težké době je cena rozhodující a Vaše nabídka byla férová "

 Ing. Jan Veverka, jednatel a společník společnosti UNIQUE REALITY s.r.o

 

 

 


 

 

 

 

 

Zelená linka
Nenechte se zmást konkurencí a jejími cenami bez DPH. Zobrazit více informací.
Aktuality
Jak probíha registrace k DPH?
celý článek
Poradna
Pronájem vozidel
celý článek
Rada zdarma
Zadejte Váš e-mail a získejte ZDARMA rady do podnikání:

buca escort isparta escort alanya escort edirne escort giresun escort