Společnost na klíč
Aktuální nabídka společností
Předchozí Další
Podnikejte bezpečně
celý článek
0

Vyberte počáteční písmeno hledaného slovního spojení:

* A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ž

Společnost na klíč

U společnosti na klíč je možno spatřovat jisté podobnosti s ready made (nepřesně též „redy made“) společností. Stejně jako ready made společnost je i společnost na klíč založena specializovanou společností, jež se zakládáním společností živí.

Motivy vedoucí k pořízení si společnosti na klíč (společné s ready made společnostmi) jsou:
Neorientování se v legislativě - v současné době není založení společnosti a její vznik (zápis společnosti do obchodního rejstříku) úplně jednoduchý. K založení a vzniku společnosti je nutná znalost zákonů, vyřízení rozsáhlé administrativy, kontakt s úřady a rejstříkovým soudem. V případě společnosti na klíč jsou všechny tyto aktivity vykonány odborníky, kteří dobře vědí, jak založit firmu.
Časová náročnost - podnikatelé, i když se vyznají v legislativě, zpravidla nemají dostatek času na to, aby zařídili vše potřebné k založení a vzniku společnosti, a to jednoduše proto, že jsou schopni vydělat více peněz, když se budou soustředit na vlastní podnikatelskou činnost. Firma, jež je založením společnosti na klíč pověřená, udělá vše za podnikatele, který může mezitím generovat zisk.

Na rozdíl od ready made společnosti však není společnost na klíč připravená ihned, což lze považovat za její nevýhodu. Společnost na klíč se musí na základě udaných parametrů nejprve založit a následně zapsat do obchodního rejstříku, což zkrátka zabere nějaký čas. Oproti ready made společnosti má však i své výhody:
• Zadavatel si může zvolit název společnosti bez rizika navýšení pořizovací ceny (je samozřejmě omezován již existujícími společnostmi v obchodním rejstříku).
• Vzniklá společnost bude mít specifické stanovy a bude přesně odpovídat požadavkům zadavatele.

V případě založení společnosti odborníky bývá ono založení zpravidla bezchybné. Pořízením si firmy na prodej se tedy předchází potenciálním problémům, které by jinak mohly vyvstat při zanedbání některého z požadavků na založení příslušné obchodní společnosti.
 

Nenechte se zmást konkurencí a jejími cenami bez DPH. Zobrazit více informací.
Doživotní sídlo v Praze - jedině u nás!
Společnost na klíč
:
Firmus.cz © 2018 •