Rádi vás provedeme světem virtuálních sídel. Seznámíme vás s tím, co virtuální sídla skutečně jsou a proč je dobré si je založit.

Poznejte společně s námi, jak probíhá jejich založení, jak reálně fungují a co všechno mohou přinést do vašeho byznysu či vašeho podnikatelského začátku. Možná, že zjistíte, že virtuální sídlo je právě to, co hledáte!


Virtuální sídlo se představuje

Virtuální sídlo umožňuje uvést sídlo vaší živnosti nebo společnosti na adresu, která není totožná s adresou vašeho trvalého bydliště. Je ideálním řešením pro všechny, kteří k výkonu své práce nepotřebují reálnou kancelář.

Virtuální sídlo se tak hodí především pro pracovníky v IT službách, marketingu či v oblasti finančnictví nebo stavebnictví. Díky virtuálnímu sídlu můžete pracovat odkudkoliv, kde je to možné a sídlo společnosti nebude totožné s vaší adresou domova, který je současně středobodem vašeho podnikání.

Jaké výhody vám virtuální sídlo přinese?

Virtuální sídlo vám dokáže během s lecčím pomoci a mnoho věcí ulehčit. A jakými konkrétními benefity si vás může virtuální sídlo získat?

Ušetřením nákladů

Je opravdu rozdíl, zda zaplatíte za pronájem kanceláře měsíčně tisíce, nebo od 90 do 278 Kč.

Atraktivní adresou

Lukrativní adresa v centru Prahy vzbuzuje důvěryhodnost a současně vaši prestiž. 

Ochranou soukromí

Podnikáte-li z domu, pak oceníte, že vaše domovská adresa nebude nikde figurovat a zůstane nezveřejnována. 

Klientskou zónu

Tato služba zahrnuje skenování pošty. V den přijetí je zásilka otevřena, naskenována a uložena klientovi do jeho klientského systému.

Je pro vás virtuální sídlo tím, co hledáte?

Pokud je virtuální sídlo tím, co aktuálně potřebujete, pak je načase najít to nejvhodnější. A na co při jeho výběru nezapomenout?

Pojďte do toho se Sídlem bez limitu

Založit virtuální sídlo není nic náročného, když máte vedle sebe ty správné parťáky. Budete překvapeni, jak je to rychlé a snadné. Navíc si můžete vybrat, jaký způsob založení je vám nejpříjemnější. Od online sjednání přes online schůzku až po osobní setkání. Máte pocit, že virtuální sídlo je pro vás to pravé? Pak není nač čekat, ozvěte se nám ještě dnes.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti