Virtuální kancelář Brno
Aktuální nabídka společností
Předchozí Další
Podnikejte bezpečně
celý článek


0

Virtuální kancelář Brno

  • Co je to virtuální kancelář společnosti?
  • Stačí mít pouze virtuální sídlo?
  • Jaké výhody Vaší společnosti virtuální sídlo přinese?
  • Pro koho je virtuální kancelář připravena?
  • Jsou stejně výhodné jako virtuální kancelář i její ceny?

Virtuální sídlo společnosti si nyní můžete zařídit také v Brně, co do rozlohy i počtu obyvatel druhém největším městě, které na území České republiky můžete najít. Město, které je centrem české justice a hlavním městem Moravy, dokáže nade vší pochybnost zvýšit prestiž Vaší obchodní společnosti! Kdo nemá sídlo v Brně, jako by na Moravě nebyl!

Virtuální sídlo společnosti nebo také virtuální kancelář je možnost, jak přesunout sídlo Vaší společnosti na nejreprezentativnější adresy v České republice za pouhý zlomek ceny.

 

 
• Vaší vlastní poštovní schránku.
• Příjem a přeposílání pošty na Vámi zvolenou libovolnou adresu v České republice.
• Vyhrazení místa pro vyznačení sídla u vchodových dveří (U našich dveří máme prostor pro označení, že právě zde je Vaše sídlo firmy)
• Nahlášení sídla do Obchodního rejstříku, zaplacení změn a náš písemný souhlas s umístěním sídla.

Roční pronájem činí 11 880 Kč bez DPH

Princip virtuální kanceláře spočívá v tom, že v obchodním rejstříku máte zapsanou jako adresu sídla právě tu adresu, kterou Vám jako virtuální kancelář pro Vaši obchodní společnost nabízíme.

Mít v obchodním rejstříku zapsané pouze virtuální sídlo je naprosto v souladu s českým právním pořádkem! To Vám zaručujeme týmem kvalitních a zkušených právníku, který naší společnosti poskytuje právní poradenství. Jelikož tomuto týmu, i díky dlouhodobé a prověřené spolupráci, zcela důvěřujeme, soulad s právem Vám a Vaší společnosti zaručujeme.

Výhod, které Vám virtuální sídlo může nabídnout, je mnoho. Virtuální kancelář Vám přinese prestiž a s ní spojený příchod nových klientů. Ušetříte nezanedbatelné množství finančních prostředků, které byste museli vynaložit za reálný pronájem sídla na námi nabízené adrese se všemi potřebnými prostorami. Tyto prostředky, jak sami nejlépe víte, při svém podnikání zužitkujete mnohem lépe jinde a jiným způsobem.

Virtuální kancelář v Brně, ale samozřejmě i v Praze poskytujeme všem, kteří o ní mají zájem. Nerozlišujeme, zda se jedná o klienty, kteří využili našich služeb pro koupi ready made společnosti, případně si nechali založit společnost na klíč, či zda se jedná o jiné podnikatele, kteří podnikají jakkoliv dlouhou dobu, během které s námi prozatím nespolupracovali.

Čas od času se setkáváme s dotazem, zda se klient může dozvědět, že daná společnost využívá služeb virtuální kanceláře. Ačkoliv tyto obavy nemůžeme zcela vyloučit, nejsou na místě. Vaše společnost jakékoliv právní formy, tedy společnost s ručením omezeným nebo např. akciová společnost, může využívat našich rozšířených nabídek, které jsou uvedeny výše a které zabezpečí, že se v případě potřeby můžete ve virtuálním sídle s klienty přímo scházet!

Věříme, že Vás naše rozšířená nabídka zaujala a zároveň potěšila.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat!

Mobilní telefon: + 420 725 346 669

Zelená linka
Nenechte se zmást konkurencí a jejími cenami bez DPH. Zobrazit více informací.
Aktuality
Počet firem, ve kterých figuruje majitel z daňových rájů, je stále vyšší
celý článek
Poradna
Pronájem vozidel
celý článek
Rada zdarma
Zadejte Váš e-mail a získejte ZDARMA rady do podnikání: