Proč to nechat na profesionálech?

Založení společnosti zahrnuje spoustu papírování, obíhání úřadů a zařizování. Nejprve musíte vymyslet název (obchodní firmu) své společnosti a následně ověřit, že není zaměnitelný s názvem jiné společnosti. Poté přichází na řadu vyřízení sídla společnosti a předmětu podnikání i návštěva notáře kvůli sepsání Notářské zápisu o založení společnosti. Pak zavítáte do banky, abyste si založili nový bankovní účet, na který složíte základní kapitál pro založení společnosti. Po vyřízení banky vás čeká cesta na Živnostenský úřad, završená podáním návrhu na zapsání společnosti do Obchodního rejstříku. Už jen ta představa je vyčerpávající, že? Ušetřete svůj drahocenný čas i nervy, nechte to na profesionálech a budete to mít bez starostí, a hlavně správně.

Co od vás budeme potřebovat?

V první řadě od vás budeme potřebovat informaci o podnikatelském záměru vaší společnosti. Jakmile budeme vědět, v jaké oblasti bude vaše společnost působit a jakou bude mít právní formu, můžeme přejít k podepsání souhlasu nebo plné moci. V případě volných živností zde vaše součinnost končí a vše už je jen na nás. 

Pokud se se svou společností rozhodnete prorazit v odvětví vázaných či koncesovaných živností, budeme od vás navíc ještě potřebovat certifikát o absolvovaném vzdělání nebo potvrzení o vykonané praxi v závislosti na typu činnosti. 

Jak dlouho trvá založení společnosti?

Jakmile máme všechny potřebné podklady, společnost vám založíme do 24 hodin.

 

Hraje roli typ společnosti?

Ne. Založíme vám jakoukoliv právní formu.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti