Proč to nechat na profesionálech?

Rozhodli jste se poprvé proniknout na nové trhy, nebo jen rozšiřujete svou stávající společnost? Tak jako tak už máte dost své práce a obíhání zahraničních úřadů asi není věc, kterou byste chtěli trávit celé dny. Máme pravdu? Jasně, může to za vás vyřídit vaše pravá ruka. Ale pokud chcete mít jistotu, že vše poběží jako po drátkách a společnost bude bez komplikací do pár dnů založená, přenechte to profesionálům. Celé byrokratické kolečko oběháme za vás.

Co od vás budeme potřebovat?

Po výběru vhodné jurisdikce stanovíme nezbytné dokumenty pro založení společnosti a bankovního účtu. Obvykle se jedná o plnou moc, kopii pasu a tzv. „utility bill“, což představuje fakturu za elektřinu, plyn, apod. kterým se ověřuje bydliště budoucího tzv. Ultimate beneficial owner – společník.

Jak dlouho trvá založení společnosti?

Jakmile máme všechny potřebné podklady, společnost vám založíme v termínu v závislosti na jurisdikci, obvykle se jedná o 2-3 týdny.

Registrace společnosti

Často kladené dotazy

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti